O nákupu čili všeobecné obchodní podmínky

Při používání těchto stránek nesmí uživatel zasahovat do bezpečnosti stránek, není oprávněn tyto stránky využívat k přenášení škodlivých souborů nebo ohrozit bezpečnost provozu těchto stránek.

Ceny uvedené na webových stránkách www.bylonebylo.com jsou uváděny jako konečné, včetně DPH. V případě objednávky je k objednanému zboží přičtena cena za dopravu.

Kupující v rámci každé objednávky zvolí způsob, kterým si přeje zboží převzít:

  1. Zaslání zboží prostřednictvím České pošty – V případě platby na účet předem činí cena za poštovné a balné 80,- Kč za zásilku při přepravě po České republice. Při zvolení platby na dobírku činí cena za poštovné a balné 105,- Kč za zásilku při přepravě po České republice.

  2. Osobní odběr zboží je možný v knihkupectví Přístav (po-pá 9-19.00; so 10-13.00). Zboží musí být ovšem zaplaceno předem převodem na účet. Při platbě v hotovosti bude kupujícímu účtování standardní maloobchodní cena, nikoli zvýhodněná cena e-shopová.

  3. Jiný způsob převzetí je možný, dohodne-li se na něm výslovně kupující s prodávajícím prostřednictvím e-mailu bylonebylo.knihy@gmail.com.

  4. Individuální dohoda, resp. individuální ocenění poštovného a balného bude provedeno vždy, když si kupující přeje zboží zaslat na adresu mimo Českou republiku.

Přehled možných způsobů úhrad zboží:

  1. Bezhotovostním převodem z účtu kupujícího na účet prodávajícího. V tomto případě je kupující povinen vyčkat přibližně 1-3 pracovní dny, než bude jeho úhrada ověřena prodávajícím – teprve po řádném ověření úhrady může být zboží odesláno.
  2. Dobírkou (hotově zástupci České pošty při předání zboží).

S osobními údaji bude prodávající nakládat v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje budou plně zabezpečeny proti zneužití. Kupující bere na vědomí, že jím uvedená e-mailová adresa, poskytnutá v souvislosti s nákupem, může být využita k zaslání obchodního sdělení nakladatelství Bylo nebylo dle zákona č. 480/2004 Sb., v platném znění, s nabídkou obdobného výrobku. V případě, že si adresát nepřeje další zasílání těchto obchodních sdělení, může napsat o vyškrtnutí z newsletteru na e-mailovou adresu bylonebylo.knihy@gmail.com.

Tyto obchodní podmínky platí v tom rozsahu a znění, které je uvedeno na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky. Odesláním elektronické objednávky stvrzuje Kupující Prodávajícímu, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Tato verze obchodních podmínek je platná ode dne 1. 8. 2017.